"Dzięki ekipie Graffin film i zdjęcia z naszego wesela będą dla nas pamiątką na długie lata, nie tylko ze zględu na świetny montaż, ale także doskonałą jakość nagrania. Film ogląda się bardzo przyjemnie, jest idealny pod względem długości, a zdjęcia budzą zachwyt zarówno nasz, jak i gości. Bez wahania możemy polecić Graffin i z pewnością zdecydowaliśmy się na współpracę jeszcze raz."
Magda i Damian, 16 kwiecień 2016

"Na weselu kamerzysty nie odczuliśmy że on jest na nim, kontakt rewelacyjny, dokładny i sumienny. Profesjonalnie podchodzi do wykonywanej pracy."
Paulina i Łukasz, 12 sierpień 2016

 "Fajna współpraca :). Panowie są w pełni profesjonalni i pozytywnie zakręceni :). Zachęcamy do skorzystania z usług tej firmy." 
  | Paulina i Paweł, 1 sierpień 2015

 "Pełen profesjonalizm, 100% zaangażowania i indywidualne podejście. Jakość nagranego filmu super. Bardzo dobry kontakt. Film spełnił nasze oczekiwania. Polecam." 
 | 
Iza i Krzysztof,  15 sierpień 2015

"Oprócz tego, że Darek wykonuje swoją pracę z pełnym zaangażowaniem, jest też bardzo fajnym  człowiekiem, który doradzał, uwzględniał zaproponowane przez nas zmiany…  a w dniu ślubu potrafił zdjąć z barków dużą część stresu, za co bardzo dziękujemy :). Film spełnił jak najbardziej nasze oczekiwania! Jest wykonany profesjonalnie, ujęcia są dynamiczne, jakość filmu świetna. Serdecznie wszystkim polecamy :)." 
Agnieszka i Krzysztof, 12 wrzesień 2015

 "Film fenomenalny, współpraca na najwyższym poziomie, GORĄCO POLECAM!! Zespół ludzi z pasją, pełnych świetnych pomysłów, ciekawych ujęć. Ten film będzie naszą najlepszą pamiątką z tego wyjątkowego dnia, dziękujemy serdecznie :)." 
  | Klaudia i Michał, 6 wrzesień 2014

 "Właśnie otrzymaliśmy film wykonany przez Pana Dariusza, jesteśmy wręcz zachwyceni. Film jak i podejście Pana Dariusza bardzo profesjonalne. Wszystkim przyszłym Młodym Parom polecamy współpracę z Panem Darkiem.   Pozdrawiamy." 
  | Kasia i Mikołaj, 22 czerwiec 2013